ČeskyEnglishDeutsch
 
Kategorie produktů   

Křištálové Lebky- ENERGETIZOVÁNO OD HORUS

Tento Křistallovy Lebek byl nějaký čas s Horus Crystal Skull, který byl společně se Starovy Lebka Lemursky Křistál Synergy-Energy po dobu 5 let v různých rituálech, ceremoniích a současném ošetřovatel pani Sherry Whitfield.
Všichni tito draci se na nějakém čase podíleli na nějakém úplném měsíci, na nových měsíčních rituálech, na mantrech zpěvu, na bubenících, na rituálech kadidla a dalších.
Pro další informace kontaktujte mne e-mailem.
Namaste.
Arjuna
 
Mystérium křišťálových lebek, komunikace s lebkami, meditace a proroctví.. 

Křišťálové lebky byly používány už ve starověkých civilizacích, jako jsou Mayové, Olmecové, Toltékové, Aztéci, v Lemurské civilizaci, v Tibetu a mnoha dalších.

Křišťálové lebky jsou důležitým nástrojem pro léčení, aktivaci, čištění, uzemnění a rozpomínání

Jsou také důležitým nástrojem při meditaci, šamanské praxi, pro hluboké léčení všech čaker, minulých životů, karmických bloků a strachu.

Křišťálové lebky pracují na hluboké úrovni naší duše, podle toho, jak jsme otevření a připravení.

Hodně se mluvilo o 13 křišťálových lebkách, ale lidé si již nepamatují, že zde byly 4 hlavní dávné kmeny, které měly vytvořený kruh ze 13 lebek. Tento kruh ale vždy nazývali 12+1, ne 13, z toho plyne 4*13, což je 52. Tento kruh byl vždy složený z lebek z drahých kamenů – Křišťálu, Lemurského křišťálu, Ametystu, Růženínu, Záhnědy a Citrínu. 13 je důležité číslo pro duševní transformaci a léčení.

Do dnešní doby se uchovalo pouze 10 starodávných lebek, ostatní jsou ztraceny, uschovány neznámo kde, nebo byly zničeny.

Jedna z mála lebek, která se dochovala z dávných dob je Synergy, starodávná lebka vyrobená z Lemurského křišťálu, vážící 8 kg, jejíž nynější držitel je paní Sherry Whitfield z Arizony v USA.

Horus je krásná lebka vyrobená z Himalájského křišťálu vážící 4kg, která se energeticky nabíjela od Synergy 5 let a velmi aktivně pracovala s Madam Sherry Whitfield. Horus je aktivní, silný nástroj sloužící k léčení, s nímž se musí zacházet s respektem a láskou.

 

Mé jméno je Argenio Arjuna Greco. Když jsem byl dítě, spadl jsem v Nepálu z budovy a strávil 3 týdny v komatu. V tuto dobu jsem měl zážitky blízké smrti, otevřelo se mé 3 oko a když jsem se probudil, moje mise v tomto životě byla jasnější.

Původem jsem Ital narozený ve Švýcarsku, 4 roky jsem žil v Nepálu a od roku 2012 žiji ve Svitavách, kde jsem otevřel obchod s názvem True Love.

Mnoho let pracuji s kameny, tarotem a astrologií.

V roce 2013 jsem se stal držitelem své první lebky z Himalájského křišťálu.

 

Horus přišel do mého života v červnu 2016, tři měsíce předtím, než poprvé přijela dávná lebka Synergy a její držitel Madam Sherry Whitfield.

Bylo mi velkou ctí je pozvat do České republiky a postarat se o organizaci celého programu, který probíhal ve Svitavách a v Praze.

 

Byl jsem zasvěcen do léčení pomocí Horuse, křišťálové lebky.

Cestujeme tam, kde mi Horus řekne, že je potřeba, potkáváme ve správný čas ty pravé lidi.

 
Kristalova lebka vazi 4kg, je velka 18x15x12cm. 
 
Sherry Whitfield mi z Arizony USA poslala balicek s kristalovymi lebkami .V balicku byla tato velka himalajska lebka,velikostnestejna jako lidska lebka.
 
Byly tu dva balicky,nejprve jsem otevrel prvni balicek,nevedel jsem co je uvnitr balicku.Prvni kristalova lebka,kterou jsem z balicku vzal byla velka kristalove lebka jmenem HORUS.Nikdy jsem pred tim v rukou nedrzel takovou velikou
kristalovou lebku. Energii teto kristalove lebky jsme pocitil v mem srdci,v me dusi a ve me mysli.Netusil jsem ,co budu delat s kristalovou lebku,v tu dobu jsem nemel mnoho volneho casu pracovat s Horusem.Polozil jsem tedy kristalovou lebku na parapet okna a zarizoval jsem dalsi veci spojene s urcitym programem o leceni.
Byl jsem velmi zaneprazdneny ,mnoho se udalo a ja jsem se cely tyden nedostal ke kristalove lebce.
Odesel jsem z meho domova,rozesli jsme se se pritelkyni a ja jsem se odstehoval do meho obchodu s mineraly.
Tam jsem se denodenne setkaval s Horusem,mel jsem ho neustale na ocich,spaval jsem blizko neho a pak jsem si po mesici jeho pritomnosti uvedomil, co je to za krasnou energii,kterou jsem citil od sameho zacatku s Horusem.Od zacatku kontaktu s Horusem
jsem citil mir a lasku.
Na me narozeniny 17.cervence jsem se rozhodl,ze si Kristalovou lebku Horuse ponecham.Je to magicke datum pro nas oba.
Pracovat s takovou velkou kristalovou lebkou je mnohem intenzivnejsi,dochazi k hlubsimu leceni nez u malych kristalovych lebek.
Himalajske kristaly jsou velmi silne pro leceni,jelikoz pochazeji z nejvyssich casti Himalaji.Tyto hory se nachazeji cca 6000m nad morem.
Mount Everest se nachazi v 8850m nad morem.
V Himalajich bylo mnoho osvicenych mistru,kteri meditovali a dostali osviceni napr. Milarepa,Guru Padmasambhava,Karmapa.
Po tisiciletich v himalajskych castech Nepalu,Tibetu je mnoho posvatnych mist,klasteru,kde tisice mnichu recitovali,zpivali mantry,
provadeli modlitby,ktere se uchovavaji v himalajskych krystalech.
Je to opravdu prekrasny pocit mit v rukou takovy nadherny himalajsky krystal ci himalajskou lebku.
 
Bohuzel diky ekonomicke krizi v Tibetu a Nepalu je cim slozitejsi se dostat k himalajskym krystalum.
 

Křišťálové lebky jsou nejvíce aktivní, silné, čistí všechny čakry, auru a pro začátek je ideální mít sestavenou sadu z těchto druhů:

Křišťál – Himalájský, nebo Lemurský, lebky z tohoto druhu křišťálu mají nejčistší a nejvyšší vibrační frekvenci, speciálně Lemurský křišťál je velmi těžké sehnat, já jsem měl možnost pouze jednou koupit 3 kusy, všechny jsou již pryč, ale jednu jsem si nechal do své osobní sbírky, pokud přijedete do Svitav, můžete ji vidět

Golden Healer Quartz – je to speciální druh křemene s železem uhličitým, má žlutou nebo bílou barvu, je to jeden z nejsilnějších kamenů pro solar plexus a spojení s Lemurií, je velká vzácnost ho najít

Citrín – je velmi silný pro léčení, aktivaci, radost, hojnost na všech úrovních, symbolizuje sluneční svit, je velká vzácnost najít přírodní kámen a sehnat větší kameny je téměř nemožné nebo velmi, velmi nákladné

Amethyst – čím tmavší, tím více silnější, intenzivnější energie, je ochranou pro naši psychiku proti negativní energii a energetickým upírům, je dobrý pro naši hlavu a mozek, je velmi těžké najít větší než 2 kg, velmi gratuluji k „obrovské“ 7 kg lebce, je opravdu velmi, velmi vzácná

Smokey one – Záhněda – jediný kámen, který pomůže s uzemněním, čiští energie, auru, místa, lidi, stromy a rostliny, pracuje se všemi čakrami, není lehké ho najít, záhnědy je v Brazílii stále méně a méně, většinou se dají koupit lebky okolo 2 kg

Růženín – je královna srdce, čistí, dává energii lásky a soucitu, míru a harmonie

Existují i další vzácné druhy lebek, např. Rutil, Rutil s černým Turmalínem, s „vodou“ uvnitř, takovou jsem viděl k prodeji jen jednou, velmi zvláštní. Dále je velmi těžké získat Ametrin, Citrín, Ametyst, Ametyst se Záhnědou.

Když máte rodinu těchto 5 lebek, potom máte lebky na všechno, pro všechny čakry, aury, je to jako základní léčebný balíček, velmi silný, mění život k duchovnímu růstu.


                        

   

 
 
 • Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru

  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru
  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru
  First time available this beautiful pyirte skull,in natural matrix.
  Pyrite is stone of sun,energy,vitality,life force,fertility,more male power.
  Pyrite helps for arthritis pain and blood circulation.
  This are made by my friend from Peru.
  Limited pieces.
  Energized by Horus Himalayan Crystal Skull since Febbruary 2018.

  Poprvé je k dispozici tato krásná pyrená lebka v přírodní matrici.
  Pyrit je kámen slunce, energie, vitalita, životní síla, plodnost, mužská síla.
  Pyrit pomáhá při bolesti a krevním oběhu artritidy.
  To je vyrobeno mým přítelem z Peru.
  Omezené kusy.
  Energizuje Horus Himálajská křišťálová lebka od února 2018.

  Velikost/Size 233g,,0.500LB
  Velikost/ Size 6.5cmx6.5cmx3.5cm.
  Původ země a vyrobene Peru,Cusco.

   
  prodáno
  Cena 2 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,mléčný,7cm

  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,mléčný,7cm
  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,mléčný,7cm
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  skladem
  Cena 2 599,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,6cm

  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,6cm
  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,6cm
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  skladem
  Cena 2 399,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,mléčný/Milky middle,7cm

  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,mléčný/Milky middle,7cm
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  skladem
  Cena 2 599,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • lebka,Skull,Schädel Ametyst,Brazilie/Brazil 4cm

   lebka,Skull,Schädel Ametyst,Brazilie/Brazil 4cm
   lebka,Skull,Schädel Ametyst,Brazilie/Brazil 4cm
  Města a vyrobene/Origin/Ort Brazil.
  Znameni,Zodiac,Astrologie:Ryby,Panna.Pisces,Virgo,Fisch und Jungfrau.
  Velikost/size 4cmx3.5cmx3.cm
  Vahy/Weight 83g
  skladem
  Cena 1 299,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Dendrik Achát,Agate ,Strom,Tree

  Lebka,Skull,Schädel ,Dendrik Achát,Agate ,Strom,Tree
  Lebka,Skull,Schädel ,Dendrik Achát,Agate ,Strom,Tree
  Dendritický achát kombinuje vlastnosti dendritických inkluzí (železa nebo manganu) a užitečné vlastnosti základního kamene, tedy Achátu. Navozuje harmonický vztah s Matkou Zemí a hluboké spojení s přírodou, včetně přírodních duchů. Používá se také pro ulehčení minulých životů, slouží k otevírání a aktivaci třetího oka a vyrovnává jemné energie.


  Velikost/size 4,5cmx3cm.
  skladem
  Cena 1 399,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Jantar Rek,Amber,přivešek ,Pendant

  Lebka,Skull,Schädel ,Jantar Rek,Amber,přivešek ,Pendant
  Lebka,Skull,Schädel ,Jantar Rek,Amber,přivešek ,Pendant
  Rekonstruovaný jantar je vynikající pomocník pro práci s vnitřním dítětem a s minulými životy. Jantar je kámen, který uklidňuje a energizuje, přináši jasnost myšlení a moudrost. Použivá se k očistění prostředí od negativní energie. Stejně tak i zmírňuje fyzickou bolest. Využívá se take k udržení “kouzla” v manželství. Je dobrý pro psychickou ochranu. Jantar je spojován s třetí a vyjímečně i první čakrou. Jantar je mocný  nástroj při léčení krystaly, kde pomáhá zejména od bolestí kostí, při problémech se srdcem, s krevním oběhem, při obtížích se sluchem, při disharmonii endokrynních žláz, střevních a zažívacích potížích, při obtížích s ledvinami, močovým měchýřem a plícemi.

  Size/Velikost 2cm
  prodáno
  Cena 299,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Růzenin/Rosequartz

  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Růzenin/Rosequartz
  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Růzenin/Rosequartz
  Veliksot/size 2cm.
  Původ země Brazilie.
  skladem
  Cena 249,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Amethyst

  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Amethyst
  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Amethyst
  Veliksot/size 2cm.
  Původ země Brazilie.
  skladem
  Cena 249,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Křistál/Crystal

  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Křistál/Crystal
  Lebka,Skull,Schädel Přivešek/Pendant Křistál/Crystal
  Veliksot/size 2cm.
  Původ země Brazilie.
  skladem
  Cena 249,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Specialny Lebka Křistállova s černy Turmaline,Crystal with black tourmaline skull 7cm

  Specialny Lebka Křistállova s černy Turmaline,Crystal with black tourmaline skull 7cm
  Specialny Lebka Křistállova s černy Turmaline,Crystal with black tourmaline skull 7cm
  Velikost /size7cmHx6cmLx5.5cmW.
  Vahy/Weight/Gewicht 282g
  Vyrobene,made in China.
  Energie: Ochrana negativni energie,radiace,pamět,sila.
  skladem
  Cena 1 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Sodalite Lebka,Skull,Schädel,maly,small one

  Sodalite Lebka,Skull,Schädel,maly,small one
  Sodalite Lebka,Skull,Schädel,maly,small one
  Energie Kommunikace,míru,lecitel,harmonie.
  Znameny:Rak,Střeleč,Vodnař
  Velikost/size 3x2.5cm.
   
  skladem
  Cena 399,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru

  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru
  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru
  First time available this beautiful pyirte skull,in natural matrix.
  Pyrite is stone of sun,energy,vitality,life force,fertility,more male power.
  Pyrite helps for arthritis pain and blood circulation.
  This are made by my friend from Peru.
  Limited pieces.
  Energized by Horus Himalayan Crystal Skull since Febbruary 2018.

  Poprvé je k dispozici tato krásná pyrená lebka v přírodní matrici.
  Pyrit je kámen slunce, energie, vitalita, životní síla, plodnost, mužská síla.
  Pyrit pomáhá při bolesti a krevním oběhu artritidy.
  To je vyrobeno mým přítelem z Peru.
  Omezené kusy.
  Energizuje Horus Himálajská křišťálová lebka od února 2018.

  Velikost/Size 233g,,0.500LB
  Velikost/ Size 6.5cmx6.5cmx3.5cm.
  Původ země a vyrobene Peru,Cusco.

   
  prodáno
  Cena 2 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru 9cm,long head, dlouhá hlava,

  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru 9cm,long head, dlouhá hlava,
  Lebka,Skull,Schädel Pyrite Specialny od Peru 9cm,long head, dlouhá hlava,
  First time available this beautiful pyirte skull,in natural matrix.
  Pyrite is stone of sun,energy,vitality,life force,fertility,more male power.
  Pyrite helps for arthritis pain and blood circulation.
  This are made by my friend from Peru.
  Limited pieces.
  Energized by Horus Himalayan Crystal Skull since Febbruary 2018.

  Poprvé je k dispozici tato krásná pyrená lebka v přírodní matrici.
  Pyrit je kámen slunce, energie, vitalita, životní síla, plodnost, mužská síla.
  Pyrit pomáhá při bolesti a krevním oběhu artritidy.
  To je vyrobeno mým přítelem z Peru.
  Omezené kusy.
  Energizuje Horus Himálajská křišťálová lebka od února 2018.

  Velikost/Size 404g,1LB
  Velikost/ Size 9cmx6.5cmx3.5cm.
  Původ země a vyrobene Peru,Cusco.

   
  prodáno
  Cena 3 499,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Pyrite

  Lebka,Skull,Schädel Pyrite
  Lebka,Skull,Schädel Pyrite
  First time available pyrite skull,it is a difficult stone to carve and to polish it.
  Only one piece in stock.

  Poprvé dostupná pyritová lebka je obtížný kámen k vyřezávání a leštění.
  Pouze jeden kus na skladě.

  Velikost 4,5cmx3cm
  Vahy/Weight 140g
  Znameny :Lev.
  Původ země Kamen Peru/čina.
  skladem
  Cena 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Malachite s Chrysocolla Lebka,Skull,Schädel,6,5cm

  Malachite s Chrysocolla Lebka,Skull,Schädel,6,5cm
  Malachite s Chrysocolla Lebka,Skull,Schädel,6,5cm
  first time available malachite with blue chrysocolla stone,it has different head then usual,it is particular energy.
  poprvé k dispozici malachit s modrým chrysocolla kamene, má jinou hlavu než obvykle, je to zvláštní energie.
  Velikost/size 6,5cmx6cmx3cm
  Vahy/Weight/Gewicht 354g,0,700LB

  Města,Origin/Ort Kongo.
  Znameni/Zodiac/Astrologie:Byk,Panna,Kozoroh,Stiř,Taurus,Virgo,Capricorn,Scorpio,Stier,Jungfrau,Steinbock,Skorpio.
  skladem
  Cena 2 399,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 4,5cm

  Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 4,5cm
  Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 4,5cm
  kámen: růženín
  tvar: tajemná lebka - krásně propracovaná, ruční práce
  Známý jako "láska kámen", růženín dostane jeho jméno od jeho krásné růžové růžové barvě. To má vlastnosti bezpodmínečné lásky a otevírá srdeční čakru, aby všechny formy lásky: sebe-láska, rodina láska, platonické lásky a romantické lásky. Růženín posiluje sebeúctu, sebevědomí, soucit, mír, trpělivost, odpuštění, a zvyšuje schopnost milovat ostatní a sami.

  Vahy/Weight 100g
  Původ země Brazilie.
  Vyrobene Hong Kong.

   
   
  skladem
  Cena 999,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 5,5cm

  Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 5,5cm
  Lebka,Skull ,Schädel Růzenin,Rosenquartz Extra 5,5cm
  kámen: růženín
  tvar: tajemná lebka - krásně propracovaná, ruční práce
  Známý jako "láska kámen", růženín dostane jeho jméno od jeho krásné růžové růžové barvě. To má vlastnosti bezpodmínečné lásky a otevírá srdeční čakru, aby všechny formy lásky: sebe-láska, rodina láska, platonické lásky a romantické lásky. Růženín posiluje sebeúctu, sebevědomí, soucit, mír, trpělivost, odpuštění, a zvyšuje schopnost milovat ostatní a sami.

  Vahy/Weight 141g
  Velikost/size 5.5cmx4.5cmx3.5cm
  Původ země Brazilie.
  Vyrobene Hong Kong.

   
   
  skladem
  Cena 1 499,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,5,5cm

  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,5,5cm
  Lebka,Skull, křišťál,Crystal realistik ,středni,middle,5,5cm
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  prodáno
  Cena 1 199,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -6cm

  Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -6cm
  Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -6cm
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  prodáno
  Cena 2 599,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Amethyst ,maly,small 5cm

  Lebka,Skull,Schädel Amethyst ,maly,small 5cm
  Lebka,Skull,Schädel Amethyst ,maly,small 5cm
  Velikost/size 5 Vysoky x6cmx4.5cm
  Vahy/Weight 138g,0.200 LB
  skladem
  Cena 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm

  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Fluorit je jedním z Přírody nejsilnějších duševních léčitelů - ty, kteří mají svou sílu nazývat "Genius kámen". Fluorit můžete připojit individuální mysl s univerzální mysli, posílení intuitivní schopnosti. Je vynikající pro zklidnění mysli a podporuje klidný spánek.

  Fluorit je nádherný kámen pro zesilování energie - to je efektivní pro aurickém čištění a pomáhá dosáhnout hlubší stav meditace. To podporuje stabilitu a dosahování cílů. Každý Fluorit křišťálová lebka je naprosto jedinečná ve svém duhových barev, od zelené, modré a bílé na odstíny fialové a fialové - to dává fluorit široké spektrum energií a léčivé schopnosti.

  Fluorit je dodáván v různých barevných kombinacích, v některých případech, můžete, dejte nám vědět, pokud máte přednost více zelenější tóny, nebo pro více fialové tóny.
   
  skladem
  Cena 799,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Que Sera,Llanite s křistál křemen,12cm

  Lebka,Skull,Schädel Que Sera,Llanite s křistál křemen,12cm
  Lebka,Skull,Schädel Que Sera,Llanite s křistál křemen,12cm
  first time I have possible have this larger llanite que sera skull.
  It is pre order sale,it will dispatched after energized with Horus ,Full moon or new moon ceremony.
  Thank you.

  poprvé jsem mohl mít tuto větší llanite que sera lebku.
  Je to předobchodní prodej, bude odeslán po energii s horusem, plným měsícem nebo novým měsíčním obřadem.
  Děkuji.

  This some new found minerals ,it has  inside Blue Quartz, Kaolinite, Calcite, Iron, Magnetite and Clinozoisite all mixed together.
  It is strong healing stone ,for psychic abilities,visions,intution,astral travelling.
  Not easy to get this kind of skull stones.
  Některé nové minerály nalezené, mají uvnitř modrý křemen, kaolinit, kalcit, železo, magnetit a klinozoisit.
  Je to silný léčivý kámen, pro psychické schopnosti, vizi, intuici, astrální cestování.
  Není lehké získat takové lebky.

  Velikost/size 125x87x100mm(4.92"x3.43"x3.94")
  Vahy/Weight: 1268g(2.82Lb)  

   
  skladem
  Cena 3 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Billy/White/Weisser,Jade/Jadeid,Rare,Vzacny,Velky,Big one,17cm

  Lebka,Skull,Schädel ,Billy/White/Weisser,Jade/Jadeid,Rare,Vzacny,Velky,Big one,17cm
  Lebka,Skull,Schädel ,Billy/White/Weisser,Jade/Jadeid,Rare,Vzacny,Velky,Big one,17cm
  First time  I have seen such large True White jade Skull,is a skull of wisdom,humbleness and integrity.
  It will be energized by Horus and crystal skull circle then will be sent,it will delivered from 7-30 days depending on new moon or Full moon days.

  Poprvé jsem viděl takovou obrovskou pravou bílou jadernou lebku, je lebka moudrosti, pokory a bezúhonnosti.
  Bude to energizováno Horusem a křišťálový lebkový kruh, který bude poslán, bude doručen od 7 do 30 dnů v závislosti na měsíci nového měsíce nebo na úplňku.

  Velikost/size 179x126x141mm(7.05"x4.96"x5.55")  
  Vahy /Weight: 3710g(8.24Lb)  

  Vyrobene Hong Kong.
  Kamen od čina
  Předobjednávka
  Cena 8 499,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Jaspis Ozean/Ocean ,Velky,Big one,15cm,Vzacny,Rare

  Lebka,Skull,Schädel ,Jaspis Ozean/Ocean ,Velky,Big one,15cm,Vzacny,Rare
  Lebka,Skull,Schädel ,Jaspis Ozean/Ocean ,Velky,Big one,15cm,Vzacny,Rare
  This the largest Jasper ocean Skull I have seen.
  It will be energized by Horus and crystal skull circle then will be sent,it will delivered from 7-30 days depending on new moon or Full moon days.

  To je největší Jasper oceánská lebka, kterou jsem viděl.
  Bude to energizováno Horusem a křišťálový lebkový kruh, který bude poslán, bude doručen od 7 do 30 dnů v závislosti na měsíci nového měsíce nebo na úplňku.

  Velikost/size 157x109x121mm(6.18"x4.29"x4.76")  
  Vahy/Weight 2499g(5.55Lb) 

  Vyrobene Hong Kong.
  Kamen od Madagaskar.
  Předobjednávka
  Cena 7 799,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Moss Achat/Chalcedon,Velky,Big one,15cm

  Lebka,Skull,Schädel ,Moss Achat/Chalcedon,Velky,Big one,15cm
  Lebka,Skull,Schädel ,Moss Achat/Chalcedon,Velky,Big one,15cm
  Největší mechová achátová lebka, kterou můžu mít při prodeji před objednáním.
  Bude to energizováno Horusem a křišťálový lebkový kruh, který bude poslán, bude doručen od 7 do 30 dnů v závislosti na měsíci nového měsíce nebo na úplňku.

  Moss achát není pravda achát je špatný termín je dendrický chalcedon a je krystal s nějakým dendrickým zařazením je špatný termín, ještě dnes používán v kamenných knihách.

  Velikost/size 159x108x121mm(6.26"x4.25"x4.76")  
  Vahy/Weight 2490g(5.53Lb)  

  Vyrobene Hong Kong.
  Kamen od Indie.
  Předobjednávka
  Cena 7 899,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm

  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Fluorit je jedním z Přírody nejsilnějších duševních léčitelů - ty, kteří mají svou sílu nazývat "Genius kámen". Fluorit můžete připojit individuální mysl s univerzální mysli, posílení intuitivní schopnosti. Je vynikající pro zklidnění mysli a podporuje klidný spánek.

  Fluorit je nádherný kámen pro zesilování energie - to je efektivní pro aurickém čištění a pomáhá dosáhnout hlubší stav meditace. To podporuje stabilitu a dosahování cílů. Každý Fluorit křišťálová lebka je naprosto jedinečná ve svém duhových barev, od zelené, modré a bílé na odstíny fialové a fialové - to dává fluorit široké spektrum energií a léčivé schopnosti.

  Fluorit je dodáván v různých barevných kombinacích, v některých případech, můžete, dejte nám vědět, pokud máte přednost více zelenější tóny, nebo pro více fialové tóny.
   
  prodáno
  Cena 799,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm

  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Lebka,Skull,Schädel Fialovy Realistic fluorite,4.5cm
  Fluorit je jedním z Přírody nejsilnějších duševních léčitelů - ty, kteří mají svou sílu nazývat "Genius kámen". Fluorit můžete připojit individuální mysl s univerzální mysli, posílení intuitivní schopnosti. Je vynikající pro zklidnění mysli a podporuje klidný spánek.

  Fluorit je nádherný kámen pro zesilování energie - to je efektivní pro aurickém čištění a pomáhá dosáhnout hlubší stav meditace. To podporuje stabilitu a dosahování cílů. Každý Fluorit křišťálová lebka je naprosto jedinečná ve svém duhových barev, od zelené, modré a bílé na odstíny fialové a fialové - to dává fluorit široké spektrum energií a léčivé schopnosti.

  Fluorit je dodáván v různých barevných kombinacích, v některých případech, můžete, dejte nám vědět, pokud máte přednost více zelenější tóny, nebo pro více fialové tóny.
   
  skladem
  Cena 799,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Lebka,Skull,Schädel ,Mookaite,Jaspis,Jasper,Velky,Big One,1,5KG

  Lebka,Skull,Schädel ,Mookaite,Jaspis,Jasper,Velky,Big One,1,5KG
  Lebka,Skull,Schädel ,Mookaite,Jaspis,Jasper,Velky,Big One,1,5KG
  this is the biggest Mookaite jasper skull I have seen,carved in India.
  It is pre order sale,it will be released from 14-30 days after fully charged with Horus and full moon ceremonial bath and other ceremonies.

  to je největší jaskovaná lebka Mookaite, kterou jsem viděl, vytesaný v Indii.
  Jedná se o předprodejní prodej, bude uvolněn po 14-30 dnech po úplném nabití s horou a plným měsíčním slavnostní lázní a dalšími obřady.
  Předobjednávka
  Cena 22 900,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -303g,ma hodni Duha s Inkluse

  Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -303g,ma hodni Duha s Inkluse
  Lebka,Skull ,Schädel, křišťál Brazilien -303g,ma hodni Duha s Inkluse
  Původ křišťálových lebek může inklinovat býtponěkud tajemné téma . Část problému vzniká proto, že křemen jepřírodní kámen, který pochází ze Země , a proto nemůžeme Datum uhlíku krystal . Jediným způsobem, že věda může v současné době odhadnout věk křišťálově carving je tím, že zkoumá jeho povrch , aby zjistili, zda tam je nějaký důkaz o tom, jak byl vytesán , a zda to ukazuje starobylé nebo moderní znaky nástrojů , nebo v některých případech , ani na značky všechny .
  Za prvé , je důležité rozlišovat kategorie, které křišťálové lebky může spadnout do . Většina z nich je považován za nový / Moderní / Contemporary Crystal Skulls . Velké množství se považují za staré Crystal Skulls ( 100 až 1500 roků starý) apár vyvolených , jsou klasifikovány jako starověké křišťálové lebky ( u více než 1500 let ) .

  Síla křišťálových lebek se zdá být amplifikován v přítomnosti jiných krystalických lebek ( možná "více, tím lépe " ) , i k
  skladem
  Cena 4 499,00 Kč / bal  
  ks Detail
 • Křistallovy Lebka,Skull,Schädel Měšicni Kamen Specialny,9.5cm

  Křistallovy Lebka,Skull,Schädel Měšicni Kamen Specialny,9.5cm
  Křistallovy Lebka,Skull,Schädel Měšicni Kamen Specialny,9.5cm
  It came from Australia in 2015,so it is with since that time.
  Time to let go.
  Her name is Saphira.
  Moon stone is stone of wisdom,feminity,connection with the moon,balance male and female energy.
  Helps better birth and pregnancy. 

  Pocházelo z Austrálie v roce 2015, takže je od té doby.
  Čas pustit.
  Jmenuje se Saphira.
  Měsíční kámen je kámen moudrosti, feminity, spojení s měsícem, rovnováha mužské a ženské energie.
  Pomáhá lepšímu porodu a těhotenství.
  velikost/size/grösse 9.5cmx8.5cmx6.5cm
  Vahy/Weight/Gewicht 1.2KG,2.5 P.
  prodáno
  Cena 5 999,00 Kč / ks  
  ks Detail
 • Křistállova lebka čista,extra Inkluse 25mm

  Křistállova lebka čista,extra Inkluse 25mm
  Křistállova lebka čista,extra Inkluse 25mm
  skladem
  Cena 599,00 Kč / ks  
  ks Detail
 
 

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Google +
Facebook
Měna
 
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
00
ČeskyEnglishDeutsch
Měna
 

Kontaktní údaje

Náměsti Míru 19, 568 02 Svitavy
IČ: 01212923
DIČ: CZ683131617


+420 605 378 390

 
© True-Love,Esoterik,Crystall Skulls,Minerals World