ČeskyEnglishPolskiDeutschРусскийSlovenčinaFrancouštinaŠpanělština
 
Kategorie produktů   

TRUE LOVE  

mám obchod od 2012
Pres 400 druhu minerálu a drahých kamenu
Pres 200 krištálových lebek Pres
100 prívesku z kamenu
Kamenné náramky
Náhrdelníky z kamenu
Duchovní knihy
Ruzné druhy draku z kamenu
Tarot Karty
Astrologie
Tibetské mísy Originální zboží z Nepálu: Malla, Thangka obrazy, vonné tycinky
Ruzné druhy přírodních čaju vyrobeno v Česku Pestrý výber
Esenciálních oleju Atok.
 
 

 

OBJENAVKA Česka republika OD 1599 KČ POŠTOVNÉ ZDARMA.    

 

Mužete zaplatit na obchod KreditKarty Visa ,Mastercard a American Express

Obchod středa 27.03 zavřeno  
 
 
 

 


Lieferung nach Deutschland mit DHL 9.90 Euro ,DPD 14.90 euro oder  FEDEX EXPRESS 27.90 euro.-  

PayPal payement welcome
Paypal einzahlung willkommen
 
 


OSLAVA Belthain      
S HIMALÁJSKÝMI KŘIŠŤÁLOVI LEBKAMI      

Tešime na vas mam dost vonly misto.!!!!   

29. 4. 2019    
v 18,00 hodin    
Čajovna Krásná chvíle ve Svitavách    
Náměstí Míru 81, Svitavy    
Příspěvek na organizaci je 300,- Kč    
Ceremonii povede Arjuna Argenio Greco a Radka spolu s křišťálovými himalájskými lebky Horus a Osiris (www.true-love.cz  )    
Tel.: 605 378 390     
 


 

Informace o nás

True Love    
 • Kontakt:   Argenio Greco      
 • Tel: +0420     605 378 390  
  Email:  truelove-ezoteric(at)seznam(dot)cz  
   
   
   
 • IČO : 01212923 DIČ CZ8707171528     
 • Adressat:  

  True Love

  Naměsti Míru 19
  56802 Svitavy
  Czech Republic
   
   

  Otevírací doba,Opening time,öffnung Zeit:   

  ZiMNY ČAS OTEVŘENO    
  LEDEN A ÚNOR   
  PONDĚLI-PÁTEK    

  od 9:00 do 16:00 HODIN     
  WWW.TRUE-LOVE.CZ       
  SO     Zavřeno
  NE    
  Zavřeno
   
   
   

   

  Podnikatel a odpovedný vedoucí:  

  Argenio Arjuna Greco
  Tel: +0420 605 378 390
  Email: truelove-ezoteric"at"seznam.cz
  eshop: www.true-love.cz
  Facebook:https://www.facebook.com/TrueLoveStones/

 • Komentář v objednavce/ Goods order review   
 • https://www.facebook.com/pg/TrueLoveStones/reviews/?ref=page_internal
 
 
Křišťálových lebek, komunikace s lebkami, meditace a proroctví..  
 
Argenio Arjuna Greco pochází z Itálie, ale v podstatě celý svůj život prožil napůl ve Švýcarsku a napůl v Nepálu. Byl vychováván v tradičním tibetském buddhismu. Při jedné nešťastné události z dětství, po které strávil 2 týdny v kómatu ho však navštívil archanděl Michael s proroctvím, že jeho osudem bude pomáhat lidem rozpomenout si na jejich původní vědění. Od té doby začal studovat i jiné duchovní směry, astrologii a práci s energiemi.

od 2013  Argenio objednal 3 balíky z Nepálu pro svůj obchůdek s esoterickými předměty, který si otevřel ve Svitavách a z toho nejmenšího balíku ucítil obrovskou energii a zároveň potřebu ho okamžitě otevřít. Mezi tibetskými mísami se na něj dívala první křišťálová lebka, se kterou se Argenio ve svém životě setkal. Ačkoliv si tuto lebku neobjednal, bylo mu řečeno, že tato lebka je určena pro něj. Lebka z himalájského krystalu otevřela Argeniovi srce, čakry a aktivovala jeho vědomí a on pochopil, že jeho život právě nabral dávno určený směr. Po propojení se s touto lebkou je jeho Mistrem, který pomáhá Argeniovi propojovat se s dalšími lidmi ve světě, kteří lebky také vlastní, včetně těch, kteří jsou strážci starobylých lebek ještě z dob Atlantidy. V současné době má Argenio doma dohromady 74 lebek a 9 Draci z nejrůznějších minerálů a různého stáří, s kterými aktivně pracuje, pořádá s nimi veřejné meditace, přednášky, věnuje se astrologii, tarotovým výkladům, Reiki terapiím a léčebným terapiím s krystaly a drahými kameny.
 
Přednáška:
 
Na přednášce se dozvíte, proč jsou křišťálové lebky důležité pro náš současný věk, jak byly používány v minulosti, k čemu sloužily a jaká jsou jejich proroctví. Dozvíte se, jak s nimi meditovat a komunikovat, nacítíte si jejich energie, můžete si vyzkoušet, zda má daná lebka mužskou či ženskou energii, jaký má element, jaké čakry otevírá a zda má konkrétní poselství pro Vás. Tím nejčastějším poselstvím, které nám lebky sdělují je: Jsme Jedno - buďme v jednotě.. sami se sebou, s druhými, s přírodou, Matkou Zemí, Universem... Tím nejhlavnějším posláním křišťálových lebek však je pomoci rozpomenout si na naše původní vědomí a skutečný potenciál, který je uvnitř každého z nás...

Horus Křistallova Lebka: 

Horus je prekrasna kristalova lebka,kterou jsem obdrzel v cervnu 2016 od Pani Sherry Whitifield,  ktera je strazkyni pradavne kristalove lebky Synergy.
 
Kristalova lebka vazi 4kg, je velka 18x15x12cm.  
 
Sherry Whitfield mi z Arizony USA poslala balicek s kristalovymi lebkami .V balicku byla tato velka himalajska lebka,velikostnestejna jako lidska lebka.
 
Byly tu dva balicky,nejprve jsem otevrel prvni balicek,nevedel jsem co je uvnitr balicku.Prvni kristalova lebka,kterou jsem z balicku vzal byla velka kristalove lebka jmenem HORUS.Nikdy jsem pred tim v rukou nedrzel takovou velikou
kristalovou lebku. Energii teto kristalove lebky jsme pocitil v mem srdci,v me dusi a ve me mysli.Netusil jsem ,co budu delat s kristalovou lebku,v tu dobu jsem nemel mnoho volneho casu pracovat s Horusem.Polozil jsem tedy kristalovou lebku na parapet okna a zarizoval jsem dalsi veci spojene s urcitym programem o leceni.
Byl jsem velmi zaneprazdneny ,mnoho se udalo a ja jsem se cely tyden nedostal ke kristalove lebce.
Odesel jsem z meho domova,rozesli jsme se se pritelkyni a ja jsem se odstehoval do meho obchodu s mineraly.
Tam jsem se denodenne setkaval s Horusem,mel jsem ho neustale na ocich,spaval jsem blizko neho a pak jsem si po mesici jeho pritomnosti uvedomil, co je to za krasnou energii,kterou jsem citil od sameho zacatku s Horusem.Od zacatku kontaktu s Horusem
jsem citil mir a lasku.
Na me narozeniny 17.cervence jsem se rozhodl,ze si Kristalovou lebku Horuse ponecham.Je to magicke datum pro nas oba.
Pracovat s takovou velkou kristalovou lebkou je mnohem intenzivnejsi,dochazi k hlubsimu leceni nez u malych kristalovych lebek.
Himalajske kristaly jsou velmi silne pro leceni,jelikoz pochazeji z nejvyssich casti Himalaji.Tyto hory se nachazeji cca 6000m nad morem.
Mount Everest se nachazi v 8850m nad morem.
V Himalajich bylo mnoho osvicenych mistru,kteri meditovali a dostali osviceni napr. Milarepa,Guru Padmasambhava,Karmapa.
Po tisiciletich v himalajskych castech Nepalu,Tibetu je mnoho posvatnych mist,klasteru,kde tisice mnichu recitovali,zpivali mantry,
provadeli modlitby,ktere se uchovavaji v himalajskych krystalech.
Je to opravdu prekrasny pocit mit v rukou takovy nadherny himalajsky krystal ci himalajskou lebku.

 
Od roku 2016 já a Horus cestujeme do různých míst České republiky a do mnoha zemí, Německa, Švýcarska, Holandska a Slovenska. Jsme otevřeni setkáním s lidmi na ceremoniich křišťálových lebek, na úplněk, novoluní, rovnodennost, na žádost lidí po celé Evropě.
 
 • Na základě Proč navštívit právě True Love?    
 •  
 • Obchod True Love najdete ve Svitavách v České republice, je otevřen od listopadu 2012. Argenio Arjuna Greco, původem ze Švýcarska, manažer obchodu a ochránce Horuse, Himalájské křišťálové lebky by rád přiblížil, proč navštívit jeho obchod True Love, co vše vám může nabídnout a popisuje i své dlouholeté zkušenosti a znalosti. Najdete zde široký výběr minerálů, obvyklých i těch vzácnějších, např. křišťál, sugilit, astrophylit, larimar, turmalín, čaroit, rutil, záhněda a mnoho dalších. V True Love je o zboží pečováno s láskou a je o ně vždy skvěle postaráno. S Arjunou je možno komunikovat písemně i ústně v 8 jazycích, a to: němčina, angličtina, francouzština, italština, čeština, španělština, portugalština a nepálština. Horus, Himalájská křišťálová lebka byla energeticky aktivována od starobylé lebky jménem Synergy, její současný ochránce je Madam Sherry Whitfield z Arizony v USA. V září 2016 se konal v České republice poprvé workshop s lebkou Synergy, který organizoval právě Arjuna s přáteli. Arjuna se již dlouhá léta věnuje studiu možností terapie s pomocí kamenů (knihy hlavně v němčině a angličtině) a toto studium také aktivně převádí do praxe. S křišťálovými lebkami pracuje od roku 2013. Provádí terapii s krystaly, kameny a s křišťálovou lebkou, Horusem. Cestuje s Horusem a vede semináře o křišťálových lebkách po celé Evropě i v České republice. Spolu s Horusem dělají šamanské léčivé terapie, s využitím bubnu, chřestidla, tibetských zpívajících mís a zpívání manter. Arjuna se také od roku 2000 věnuje studiu astrologie. Je možno se u něj objednat také na tarotový výklad. Od roku 2011 pracuje s různými druhy tarotu, např. klasický Rider Waite, Vision Quest Tarot, Zlatý egyptský tarot, Andělský tarot, Morgan Greer tarot a mnoho dalších. Reiki terapii podle Mikao Usui aktivně provádí od roku 2012.astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších.
   
Why True Love customer Service?
 The present Manager and Guardian of Himalayan Crystal Skull known as Horus ,Argenio Arjuna Greco ,Swiss citizen has knowledge and experience of :
8 Spoken,written languages which are :
 
 • German,English,French,Italian,Czech,Spanish,Portuguese,Nepali 
Knowledge of packing,taking care of goods with love and care.
True Love is open since November,2012 in the Czech rep,Svitavy.
 
Keeper of Horus Himalayan Crystal Skull-Energized-Activated by ancient Skull Synergy present Keeper Mrs.Sherry Whitfield from Arizona,USA,which I had the honour to organize workshop in September 2016 for the first time in Czech rep.with group of Czech Friends.
Personal selection of wide variety of minerals,rare minerals like Crystal,Sugilith,Astrophyllite,Larimar,Tourmaline ,Charoite,Rutil Quartz,Smokey and many more.
Studing many years healing properties of minerals with different books in German and in English language.
Doing minerals work on myself several years.
Doing mineral Therapy with Crystal ,stones,Crystal Skull Horus and others.
Seminar on Crystal Skull around Europe,Czech Rep,with Horus Himalayan Crystal Skull.
Shamanic Ceremony,drumming,rattle and singing bowl and other instruments for Therapy with Horus Himalayan Crystal Skull.
Singing Mantra.
Work with crystal Skulls since 2013.
Knowledge of Astrology since 2000.
Doing Tarot Reading with different decks classic Rider Waite,Vision Quest,Gold Egyptian,Angel ,Morgan Greek Tarot and many others since 2011.
Doing Reiki therapy according to Mikao Usui since 2012.
Knowledge of Runes,Runi and other occultistic knowledge and many more.
 


Video about True Love : 

https://www.youtube.com/watch?v=H2JsV-406-E

 

Mappa,Map: 

https://www.google.cz/maps/place/True+Love/@49.7555547,16.4686911,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470d8bd3762aa8b5:0xa162bc120e406f0d!8m2!3d49.7555547!4d16.4708798?dcr=0Bank účet: 

Jmeno Ucet True Love
Česká spořitelna
56802 Svitavy

Platba přes učet: 5388130399/0800
 

 
IBAN: CZ66 0800 0000 0053 8813 0399 
BIC/SWIFT: GIBACZPX 

Paypal link for payements :www.paypal.me/truelovestones

přijímáme platbu kreditní kartou:Visa,MasterCard,American Express,Applepay.


 

ASTROLOGICKÝ VÝKLAD  

Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
sestavený na základě informací o postavení planet
v době narození. Právě na základě celkového obrazu
lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
charakteristiku každého člověka.
Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
Vaše talenty i vnitřní konflikty.
Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.
 

 
V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
 
 
 
 


Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:    

 • Oheň   – lev, beran, střelec     
 • Voda   – ryby, rak, štír     
 • Vzduch – blíženci, vodnář, váhy     
 • Země   – kozoroh, býk, panna     
 • Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.     

 • Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
  sestavený na základě informací o postavení planet
  v době narození. Právě na základě celkového obrazu
  lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
  charakteristiku každého člověka.
  Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
  Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
  Vaše talenty i vnitřní konflikty.
  Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.
   
  V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
  Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:
   
   
   
   
   
 • Na základě astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších.
  Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.
   
   
   
   
   
 •  
 •  Cena 600 kč  
   
  Výklad tarotových karet - Egyptských ,Indiánských, Klasických Rider Waite, Andělských,Kameny Karty  
   
  pracovní a vztahové záležitosti, pohled do minulosti, rozpoznání hlavních problémů současné situace, nalezení východiska, jak situaci řešit do budoucna, zdravi.
   
   
   
   
   
 •  Čas lze po osobní domluvě upravit dle přání klienta.
     
   
   
   
   
   
 • Cena 400 kč.-      

 • Křistallova Lebka Horus Himalajski Křistál Poradentsvi  :      
 •  
 • Vysmátý Horus je lebka vážící 4kg a je vytesán z křišťálu pocházejícího z himalájských výšin (6000m), ze stejných míst, kde tisíce tibetských mnichů recitovali, zpívali mantry a prováděli motlitby a nese v sobě tuto mocnou vibraci. Synergy, energie, jež lebky (Horus a další) manifestují by se také dala popsat jako spolupráce dvou nebo více nezávislých entit, jejichž síla a potenciál pro změnu narůstá s jejich počtem - 1+1=3 a víc. Synergy mají pověst lebek radosti a smíchu (ano, opravdu se usmívají a chechtají). Jedním z jejich úkolů je připomenout nám to, kým doopravdy jsme.
   
   
   
   
   
   
 • Cena 600 kč.-      
 •  
 • Poradentsvi s křistállova Lebka   Horus Himalajski Křistál     Sila Zviřata      
 •  
 • Američtí indiáni říkají, že máme 9 hlavních silových zvířat, z toho 4 jsou vždy s námi.
  Jak je najít? Jak je poznat? Jak s nimi pracovat v každodenním životě?
  Existují různá zvířata, jako například vlk, jaguár, medvěd, liška, holub, jestřáb, orel, delfín, buvol. Slyšíte jejich volání?
  Meditace na Vaše silové zvíře.
  Provede Vás Horus-Synergy Himalájská lebka za zvuku bubnů, zpěvu a dalších nástrojů.
   
   
   
   
   

 • Cena 600 kč.-   
                                                                                                     
  Na Vámi vybranou službu si musíte zarezervovat místo 
   
   
   
   
   

 • Website: www.true-love.cz
  Facebook: https://www.facebook.com/TrueLoveStones/
   
   
   
   
   
 • <div id="google_translate_element"></div><script type="text/javascript"> function googleTranslateElementInit() { new google.translate.TranslateElement({pageLanguage: 'cs', layout: google.translate.TranslateElement.InlineLayout.HORIZONTAL, multilanguagePage: true}, 'google_translate_element'); } </script><script type="text/javascript" src="//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit"></script>  
 

OBJENAVKŮ   OD 1599 KČ POŠTOVNÉ ZDARMA   


Lieferung nach Deutschland mit DHL ab 9.90 Euro oder
DPD ab 14.90€ oder
 
 

 FED EXPRESS ab 26.90 euro.-

je nach Gewicht und grosse des Verpackung.
 Facebook https://www.face
book.com/pg/TrueLoveStones/shop/?ref=page_internal

 

www.paypal.me/truelovestones  


 

00
ČeskyEnglishPolskiDeutschРусскийSlovenčinaFrancouštinaŠpanělština
Měna
 
 
© True Love