ČeskyEnglishPolskiDeutschРусскийFrancouštinaŠpanělština
 
Kategorie produktů   

TRUE LOVE   

Milí přátelé, zákazníci, Z důvodu vyhlášení nouzovéhu stavu v České republice pozastavujeme osobní nákupy v obchodě TRUE LOVE ve Svitavách, Náměstí Míru 19 podle nařízení vlády a to do odvolání. Veškeré zboží si, ale můžete objednat přes eshop, kde se nic nemění. Děkujeme za pochopení Lásku, světlo, harmonii a fyzické a duševní zdraví na překonání všech překážek do 14.04
Argenio Greco
 
 
 
 


Obchod je založen od roku 2012
Přes 400 druhů minerálů a drahých kamenů
Přes 200 krištálových lebek
100 přívěsků z kamenů
Kamenné náramky
Náhrdelníky z kamenů
Duchovní knihy
Kamenné draci
Tarot karty
Astrologie
Tibetské mísy a jiné hudební nástroje
Originální zboží z Nepálu: Malla, Thangka obrazy, vonné tyčinky
Ruzné druhy přírodních čajů vyrobených v České republice
Pestrý výběr esenciálních olejů Atok.

World wide shipment with DHL.
Weltweit lieferung mit DHL.
 
 


Doprava zdarma při objednávce od 2500 Kč - Česká republika.
Doprava zdarma při objednávce od 4000 Kč/148 Euro - Slovenská republika.
Kostenlos lieferung nach Deutschland einkaufe ab 200 Euro.-
Free shipment to USA purchase at least 300$
 
 
 
 

Great news new shipment price to USA with USPS Zasilkovna valid only weight up to 2 kg-4 lb ca only price 15$   
 

Výklad tarotových karet  
 Jenom Online,FB možni nebo na email.  
Pracovní a vztahové záležitosti, pohled do minulosti, rozpoznání hlavních problémů současné situace, nalezení východiska, jak situaci řešit do budoucna, zdravi.
Čas lze po osobní domluvě upravit dle přání klienta.
Budu vám posilat vysledek na vaše nejlepši messenger nebo wattsapp.
 
 

Cena 200 Kč.-1 otazka.
Cena 300 Kč -2 otazky.
Velky vyklad cena 500 Kč.-
 
 
 

Děkuji srdčeni.
Argenio Greco
 
 
 

Vision QuestRadiant Rider WaiteMorgan Greer Tarot   
Moc nás to mrzí, ale bohužel, momentální situace, která probíhá téměř po celém světě ohledně nového typu viru, nás dovedla k tomu, že musíme zrušit setkání se starověkou křišťálovou lebkou Synergy   
a s její majitelkou a ochránkyní Sherry Whitfield, které se mělo uskutečnit 11.5.2020 ve Svitavách.  
Po domluvě se Sherry Whitfield jsme se rozhodli jejich návštěvu odložit na podzim 2020 nebo na rok 2021.  
Tato situace je nepříjemná a smutná, ale i to se v životě stává.   
A musíme to tak respektovat a vyrovnat se i s těmito událostmi v životě.  
Věříme, že se strana knihy obrátí a nakonec se brzy setkáme i s Vámi, kteří měli zájem být společně s námi.  
Kdo, si zaplatil vstupenky už dopředu, má možnost si buď zažádat o vrácení peněz zpět na svůj bankovní účet nebo peníze ještě nechat v naši úschově pro náhradní setkání, které budeme plánovat hned jak se situace zklidní. Prosím, informujte nás na mejlu: truelove-ezoteric@seznam.cz nebo na tel. čísle 605 378 390, jak jste se rozhodli.  
 
Přejeme Vám všichni ze srdce mnoho lásky, harmonie a světla. Mnoho fyzické a duševní síly.  
Přejeme Vám aby jste i v těžkých chvílích našli svůj vnitřní klid   
a sílu jak se vyrovnat s různými překážkami v životě.  
Věřte, že po všech bouřkách přijdou vždy i krásné dny.   
Nic netrvá věčně a i to těžké nebo jakákoliv změna nás vždy posílí a posouvá dál.  
Síla je v srdci a v naději.  
 
Děkujeme za pochopení!  
NAMASTE  
Radka, Argenio, Andělka Tara, Horus a Osiris   
 
 

Informace o nás

True Love  

Naměsti Míru 19
56802 Svitavy
Česká Republika

 
 
 


 

Otevírací doba,Opening time,öffnung Zeit:   
 

PONDĚLI-ČRVTEK od 10:00 do 15:45 HODIN    
PÁTEK od 10:00 do 16:30 HODIN     
 

WWW.TRUE-LOVE.CZ       
 

SO     Zavřeno/Closed/Geschlossen
NE    
Zavřeno/Closed/Geschlossen
 
 
 
 

Podnikatel a odpovedný vedoucí:  

Pan Argenio Greco
Tel: +0420 605 378 390
Email: truelove-ezoteric"at"seznam.cz
eshop a obchod: www.true-love.cz
Facebook:https://www.facebook.com/TrueLoveStones/
 
 
 

IČO : 01212923 DIČ CZ8707171528     
 • Komentář v objednavce/ Customer review   
 • https://www.facebook.com/pg/TrueLoveStones/reviews/?ref=page_internal
 
 
Křišťálových lebek, komunikace s lebkami, meditace a proroctví..  

 
Argenio Arjuna Greco pochází z Itálie, ale v podstatě celý svůj život prožil napůl ve Švýcarsku a napůl v Nepálu. Byl vychováván v tradičním tibetském buddhismu. Při jedné nešťastné události z dětství, po které strávil 2 týdny v kómatu ho však navštívil archanděl Michael s proroctvím, že jeho osudem bude pomáhat lidem rozpomenout si na jejich původní vědění. Od té doby začal studovat i jiné duchovní směry, astrologii a práci s energiemi.

od 2013  Argenio objednal 3 balíky z Nepálu pro svůj obchůdek s esoterickými předměty, který si otevřel ve Svitavách a z toho nejmenšího balíku ucítil obrovskou energii a zároveň potřebu ho okamžitě otevřít. Mezi tibetskými mísami se na něj dívala první křišťálová lebka, se kterou se Argenio ve svém životě setkal. Ačkoliv si tuto lebku neobjednal, bylo mu řečeno, že tato lebka je určena pro něj. Lebka z himalájského krystalu otevřela Argeniovi srce, čakry a aktivovala jeho vědomí a on pochopil, že jeho život právě nabral dávno určený směr. Po propojení se s touto lebkou je jeho Mistrem, který pomáhá Argeniovi propojovat se s dalšími lidmi ve světě, kteří lebky také vlastní, včetně těch, kteří jsou strážci starobylých lebek ještě z dob Atlantidy. V současné době má Argenio doma dohromady 74 lebek a 9 Draci z nejrůznějších minerálů a různého stáří, s kterými aktivně pracuje, pořádá s nimi veřejné meditace, přednášky, věnuje se astrologii, tarotovým výkladům, Reiki terapiím a léčebným terapiím s krystaly a drahými kameny.
 
Přednáška:
 
Na přednášce se dozvíte, proč jsou křišťálové lebky důležité pro náš současný věk, jak byly používány v minulosti, k čemu sloužily a jaká jsou jejich proroctví. Dozvíte se, jak s nimi meditovat a komunikovat, nacítíte si jejich energie, můžete si vyzkoušet, zda má daná lebka mužskou či ženskou energii, jaký má element, jaké čakry otevírá a zda má konkrétní poselství pro Vás. Tím nejčastějším poselstvím, které nám lebky sdělují je: Jsme Jedno - buďme v jednotě.. sami se sebou, s druhými, s přírodou, Matkou Zemí, Universem... Tím nejhlavnějším posláním křišťálových lebek však je pomoci rozpomenout si na naše původní vědomí a skutečný potenciál, který je uvnitř každého z nás...


Sherry Whitfield s Starověku Lebků Lemursky Křistálova Synergy s Argenio Greco ,The Hague ,Holland 2017.  
Horus Himalajski Křistalova Lebka Krakonoš 2018 :  
2018

Osiris a Horus Himalajski Křistalova Lebka:  Horus Himalajski Křistalova Lebka s majitel Argenio Greco Chorvatsko,Krk 2019 :  


Horus je prekrasna kristalova lebka,kterou jsem ochránce a držitel od 2016 od Pani Sherry Whitifield,  ktera je ochránkyní a držitelkou starověkou křištálovou lebkou jmeno se Synergy.
 
Horus Křistálova Lebka vazi 4kg Ca.
Velikost 18x15x12cm.
 

 
Sherry Whitfield mi z Arizony USA poslala balicek s kristalovymi lebkami .V balicku byla tato velka himalajska lebka,velikostnestejna jako lidska lebka.
 
Byly tu dva balicky,nejprve jsem otevrel prvni balicek,nevedel jsem co je uvnitr balicku.Prvni kristalova lebka,kterou jsem z balicku vzal byla velka kristalove lebka jmenem HORUS.Nikdy jsem pred tim v rukou nedrzel takovou velikou
kristalovou lebku. Energii teto kristalove lebky jsme pocitil v mem srdci,v me dusi a ve me mysli.Netusil jsem ,co budu delat s kristalovou lebku,v tu dobu jsem nemel mnoho volneho casu pracovat s Horusem.Polozil jsem tedy kristalovou lebku na parapet okna a zarizoval jsem dalsi veci spojene s urcitym programem o leceni.
Byl jsem velmi zaneprazdneny ,mnoho se udalo a ja jsem se cely tyden nedostal ke kristalove lebce.
Odesel jsem z meho domova,rozesli jsme se se pritelkyni a ja jsem se odstehoval do meho obchodu s mineraly.
Tam jsem se denodenne setkaval s Horusem,mel jsem ho neustale na ocich,spaval jsem blizko neho a pak jsem si po mesici jeho pritomnosti uvedomil, co je to za krasnou energii,kterou jsem citil od sameho zacatku s Horusem.Od zacatku kontaktu s Horusem
jsem citil mir a lasku.
Na me narozeniny 17.cervence jsem se rozhodl,ze si Kristalovou lebku Horuse ponecham.Je to magicke datum pro nas oba.
Pracovat s takovou velkou kristalovou lebkou je mnohem intenzivnejsi,dochazi k hlubsimu leceni nez u malych kristalovych lebek.
Himalajske kristaly jsou velmi silne pro leceni,jelikoz pochazeji z nejvyssich casti Himalaji.Tyto hory se nachazeji cca 6000m nad morem.
Mount Everest se nachazi v 8850m nad morem.
V Himalajich bylo mnoho osvicenych mistru,kteri meditovali a dostali osviceni napr. Milarepa,Guru Padmasambhava,Karmapa.
Po tisiciletich v himalajskych castech Nepalu,Tibetu je mnoho posvatnych mist,klasteru,kde tisice mnichu recitovali,zpivali mantry,
provadeli modlitby,ktere se uchovavaji v himalajskych krystalech.
Je to opravdu prekrasny pocit mit v rukou takovy nadherny himalajsky krystal ci himalajskou lebku.

 
 
Od roku 2016 já a Horus cestujeme do různých míst České republiky a do mnoha zemí, Německa, Švýcarska, Holandska a Slovenska. Jsme otevřeni setkáním s lidmi na ceremoniich křišťálových lebek, na úplněk, novoluní, rovnodennost, na žádost lidí po celé Evropě.
 
 • Na základě Proč navštívit právě True Love?    
 •  
 • Obchod True Love najdete ve Svitavách v České republice, je otevřen od listopadu 2012. Argenio Arjuna Greco, původem ze Švýcarska, manažer obchodu a ochránce Horuse, Himalájské křišťálové lebky by rád přiblížil, proč navštívit jeho obchod True Love, co vše vám může nabídnout a popisuje i své dlouholeté zkušenosti a znalosti. Najdete zde široký výběr minerálů, obvyklých i těch vzácnějších, např. křišťál, sugilit, astrophylit, larimar, turmalín, čaroit, rutil, záhněda a mnoho dalších. V True Love je o zboží pečováno s láskou a je o ně vždy skvěle postaráno. S Arjunou je možno komunikovat písemně i ústně v 8 jazycích, a to: němčina, angličtina, francouzština, italština, čeština, španělština, portugalština a nepálština. Horus, Himalájská křišťálová lebka byla energeticky aktivována od starobylé lebky jménem Synergy, její současný ochránce je Madam Sherry Whitfield z Arizony v USA. V září 2016 se konal v České republice poprvé workshop s lebkou Synergy, který organizoval právě Arjuna s přáteli. Arjuna se již dlouhá léta věnuje studiu možností terapie s pomocí kamenů (knihy hlavně v němčině a angličtině) a toto studium také aktivně převádí do praxe. S křišťálovými lebkami pracuje od roku 2013. Provádí terapii s krystaly, kameny a s křišťálovou lebkou, Horusem. Cestuje s Horusem a vede semináře o křišťálových lebkách po celé Evropě i v České republice. Spolu s Horusem dělají šamanské léčivé terapie, s využitím bubnu, chřestidla, tibetských zpívajících mís a zpívání manter. Arjuna se také od roku 2000 věnuje studiu astrologie. Je možno se u něj objednat také na tarotový výklad. Od roku 2011 pracuje s různými druhy tarotu, např. klasický Rider Waite, Vision Quest Tarot, Zlatý egyptský tarot, Andělský tarot, Morgan Greer tarot a mnoho dalších. Reiki terapii podle Mikao Usui aktivně provádí od roku 2012.astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších. 
   
Why True Love customer Service?
  The present Manager and Guardian of Himalayan Crystal Skull known as Horus ,Argenio Arjuna Greco ,Swiss citizen has knowledge and experience of :
8 Spoken,written languages which are :
 
 • German,English,French,Italian,Czech,Spanish,Portuguese,Nepali 
Knowledge of packing,taking care of goods with love and care.
True Love is open since November,2012 in the Czech rep,Svitavy.
 
Keeper of Horus Himalayan Crystal Skull-Energized-Activated by ancient Skull Synergy present Keeper Mrs.Sherry Whitfield from Arizona,USA,which I had the honour to organize workshop in September 2016 for the first time in Czech rep.with group of Czech Friends.
Personal selection of wide variety of minerals,rare minerals like Crystal,Sugilith,Astrophyllite,Larimar,Tourmaline ,Charoite,Rutil Quartz,Smokey and many more.
Studing many years healing properties of minerals with different books in German and in English language.
Doing minerals work on myself several years.
Doing mineral Therapy with Crystal ,stones,Crystal Skull Horus and others.
Seminar on Crystal Skull around Europe,Czech Rep,with Horus Himalayan Crystal Skull.
Shamanic Ceremony,drumming,rattle and singing bowl and other instruments for Therapy with Horus Himalayan Crystal Skull.
Singing Mantra.
Work with crystal Skulls since 2013.
Knowledge of Astrology since 2000.
I am Doing Tarot Reading with different decks classic Rider Waite,Vision Quest,Gold Egyptian,Angel ,Morgan Greek Tarot and many others since 2011.
I am Doing Reiki therapy according to Mikao Usui since 2012.
I have Knowledge of Runes,Runi and other occultistic knowledge and many more.
 


Video od True Love :  

https://www.youtube.com/watch?v=H2JsV-406-E
 

 

Mappa:  

https://www.google.cz/maps/place/True+Love/@49.7555547,16.4686911,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470d8bd3762aa8b5:0xa162bc120e406f0d!8m2!3d49.7555547!4d16.4708798?dcr=0Bankovni účet:   

Jmeno Ucet True Love
Česká spořitelna
56802 Svitavy
Platba přes učet: 5388130399/0800 IBAN: CZ66 0800 0000 0053 8813 0399 BIC/SWIFT: GIBACZPX 

Paypal link for payements :www.paypal.me/truelovestones 
Přijímáme platbu kreditní kartou:Visa,MasterCard,American Express,Applepay.  
 


 

ASTROLOGICKÝ VÝKLAD  


Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
sestavený na základě informací o postavení planet
v době narození. Právě na základě celkového obrazu
lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
charakteristiku každého člověka.
Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
Vaše talenty i vnitřní konflikty.
Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.

 
V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
 
 
 
 


Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:   

 • Oheň – lev, beran, střelec   
 • Voda – ryby, rak, štír   
 • Vzduch – blíženci, vodnář, váhy   
 • Země – kozoroh, býk, panna   
 • Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.   

 • Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
  sestavený na základě informací o postavení planet
  v době narození. Právě na základě celkového obrazu
  lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
  charakteristiku každého člověka.
  Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
  Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
  Vaše talenty i vnitřní konflikty.
  Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.
   
  V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
  Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:
   
   
   
 • Na základě astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších.
  Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.
   
   
   
 •  Cena 600 kč  
   
  Výklad tarotových karet - Egyptských ,Indiánských, Klasických Rider Waite, Andělských,Kameny Karty   
   
   
   

       
      
 • pracovní a vztahové záležitosti, pohled do minulosti, rozpoznání hlavních problémů současné situace, nalezení východiska, jak situaci řešit do budoucna, zdravi.     
 •  Čas lze po osobní domluvě upravit dle přání klienta.
   
   
   
   
   
   
 • Cena 200 kč.-/5-15 Minut Ca.    
 • Cena 400 kč.-/ 30-45 Minut Ca.    

 • Himalajski Křistál Křistallova Lebka Horus harmonie čakry :    

 • Vysmátý Horus je lebka vážící 4kg a je vytesán z křišťálu pocházejícího z himalájských výšin (6000m), ze stejných míst, kde tisíce tibetských mnichů recitovali, zpívali mantry a prováděli motlitby a nese v sobě tuto mocnou vibraci. Synergy, energie, jež lebky (Horus a další) manifestují by se také dala popsat jako spolupráce dvou nebo více nezávislých entit, jejichž síla a potenciál pro změnu narůstá s jejich počtem - 1+1=3 a víc. Synergy mají pověst lebek radosti a smíchu (ano, opravdu se usmívají a chechtají). Jedním z jejich úkolů je připomenout nám to, kým doopravdy jsme.
    
   
   
   
   
   
 • Cena 300 kč.-/ 30-40 Minut    
 • Cena 600 kč.-/ 60-90 Minut    
 •  
 • Poradentsvi s křistállova Lebka Horus Himalajski Křistál   Sila Zviřata    
 •  
 • Američtí indiáni říkají, že máme 9 hlavních silových zvířat, z toho 4 jsou vždy s námi.
  Jak je najít? Jak je poznat? Jak s nimi pracovat v každodenním životě?
  Existují různá zvířata, jako například vlk, jaguár, medvěd, liška, holub, jestřáb, orel, delfín, buvol. Slyšíte jejich volání?
  Meditace na Vaše silové zvíře.
  Provede Vás Horus-Synergy Himalájská lebka za zvuku bubnů, zpěvu a dalších nástrojů.
   
   
   
   
   

 • Cena 600 kč.-    
                                                                                                     
  Na Vámi vybranou službu si musíte zarezervovat místo  
   
   
   
   
   

 • Facebook: https://www.facebook.com/TrueLoveStones/     
 • <div id="google_translate_element"></div><script type="text/javascript"> function googleTranslateElementInit() { new google.translate.TranslateElement({pageLanguage: 'cs', layout: google.translate.TranslateElement.InlineLayout.HORIZONTAL, multilanguagePage: true}, 'google_translate_element'); } </script><script type="text/javascript" src="//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit"></script>  
 
NEWSLETTER/   ZPRAVODAJ    


Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Leden/January 2020    

Zahněda Křistál s inkluse Vodů s duhá spitze 5cm 


Křistál /Crystal/Bergkristall 14cm 

     

Křistál /Crystal/Bergkristall Extra 11cm 

Lebka/Skull/Schädel Shiva Lingam 8cm 

Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Prosinec/December.    

Rutil Zahněda /Smokey quartz Rutil 14cm 


 

Zahněda s rutil/ Smokey with Rutil quartz Spitze/Point 16cm  

Ametist/Amethyst Geoda Uruguay velky/big one 15cm  

Ametist/Amethyst spitze 20cm
 
 

 

Křistál/Crystal big one /Velky 21cm 

Dvojčata křemen Křistál 21 cm 

http://www.true-love.cz/dvojity-kremen-partnersky-kristal-harmonie-c617/dvojcata-kremen-kristal-twin-flame-crystal-lemursky-extra-i5566/
 

Zahněda Křistál drůza  

Zahněda s Rutil Spitze 

Velky Křistál Spitze půl lestěni 19,5 kg  

Drak/Dragon/Drache Zahněda křistál/Smokey quartz/Rauch quartz/Velky Extra /Big One 15cm Drak/Dragon/Drache Amethyst velky/big one 12cm 

Lazurit


Tyrkys ,Turquoise-3,5 cm- Tibet-vrtany/drilled/gebohrenLebka,Skull,Schäde,Křistallova,Crystal,BergKristall -,velky ,big one 12cm,2KG

ebka/Skull/Schädel Amethyst tvar Indian/Indian head carving in Amethyst/Indianer Hauptling Kopf Amethyst XL 10cm

Jaspis ozeán koule velky  

Koule,Sphere,Kugel Slunečni kámen
Ametist drůza květina  
    


Velky Ciriho Křistál dvasobni s inkluse Mica specialni,vahy 1,1 KG  


Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Rijen/September   


Malacholla

Pyrite Druze

 
 
 

Achát Hadi/Snakeskin Agate/Schlangehaut Achat 
 • Auralite Specialny Amethsyt Spitze 3,5cm/23 Mineralien  
 
 •    

Lebka ,Skull,Schädel šungite/schungite 4cm  

Lebka/Skull/Schädel Utahrite/Azurite s Malachite s Fluorite  


 
 • Lebka,Skull,Schädel Jaspis Obrázek/Jasper Picture 10cm  
 •    
 • Lebka,Skull,Schädel ,Billy/White/Weisser,Jade/Jadeid/Velky/big one 10cm  
 •    
 • Zahněda Křistál/Smokey quatz/Rauch Quartz Spitze  
 •    
   
 • Pro privny skladem  /  First time available/Erste mahl in Angebot   

 • Křistál s Lithium s Lepidolite vzácny       Vzácny /RARE od Brazilie    
 •     
 •  
 • Pro privny skladem Vily Kalcite speciálny Vzácny od Kanada /First time available Fairy Calcite RARE from Canada/ Erste mahl in Angebot Fee Kalcite seltenheit aus Kanada   
 •  
 • Moqui Marbles Indianski Koule kámen od Utah,USA/Moqui Marbles pairs Native american magickal spheres from Utah,USA  
Moqui Marbles paar Indianische Magische kugel aus Utah,Usa.
 
 
 • Danburite od Mexico/from Mexico  
 •   
 •  
 • Velky Křistál extra sůrovy od 15 cm od Brazilie  
 • Large natural crystal points size from 15 cm from Brazil  
 • Grosses Berg Kristal grösse von 15 cm aus Brazilien.  
 •    
Novy skladem /New in stock/Neu Dubna/April   

Tibetsky Misy,Gong,Vonne tičinky ,čaj od Nepalů 100 kg cargo.    


H  ave arrived more then 100 kg goods different sizes singing bowls ,gong ,incense burner,incense sandal wood,teas Tulsi,Black and Green from Nepal.   
Next week will be posted more of the different singing bowls.   

Tibetsky Misy/Singing Bowls/Klangschalen 
 

Křistállovy lebek energizovany od starova lebka Synergy majitel pani Sherry Whitfield od Arizona,USA.    
The Month of April have arrived 50 kg stone carving heads different stones,size crystal skulls energized by ancient crystal skull known as Synergy,present keeper Mrs.Sherry Whitfield from Arizona,USA. 

Jantar Rek/Amber rek/Bernstein Rek Lebek/Skulls/Schädel
  

Pyrite Lebka/Skulls/Schädel 


Jantar Rek/Amber rek/Bernstein Rek Lebek/Skulls/Schädel
  
 

Obsidian  
Obsidian

Lapis Lazuli 

Křistállovy lebek energizovany od starova lebka Einstein majitel pani Carolyn Ford od Arizona,USA.    
The Month of April have arrived carving heads different stones,size crystal skulls energized by ancient crystal skull known as Einstein present keeper Mrs.Carolyn Ford from Arizona,USA.
Citrine Lebek,Skulls,Schädel. Einstein Energie  
 
Larimar Einstein Energie  
 

Křistálova lebka /Crystal Skull Einstein Energie váhy 2,5 kg  
 
00
ČeskyEnglishPolskiDeutschРусскийFrancouštinaŠpanělština
Měna
 
 
© True Love